Эта версия сайта более не поддерживается. Мы переехали на https://club.gekkony.com

Блок объявлений и предложений


Форум / Специализированные форумы / Мысли в слух, разговоры обо всем / ...співробітники СБУ в Одеській області...

  
  Автор   Сообщение
Буря Онлайн статус
№: 1956  Дата:  27.05.2011 00:55 GMT   [//] 
  

Команда: Гекконы
Постов: 987
В Блуднях: 449 км.
Карма: 12 + / -
MilSim: Сильвания
Всего медалей: 4

Пресс Центр СБУ
23 травня ц.р. співробітники СБУ в Одеській області спільно з митниками ліквідували контрабандний канал переміщення через державний кордон України предметів, що становлять історичну та культурну цінність.

39-річний громадянин Республіки Молдова періодично приїздив до України з метою скупки та подальшого контрабандного вивезення предметів нумізматики.

У ході спецоперації на митному посту „Кучургани” зловмисника було затримано при спробі вивозу з України до Молдови придбаних в Одесі 20 мідних монет та 1 срібної, які він приховав від митного контролю у поліетиленовому пакеті серед власних речей.

Проведеною Одеським міським товариством колекціонерів експертизою встановлено, що вилучені предмети контрабанди є унікальними античними монетами часів існування м. Боспор (І-ІІІ ст.ст. до н.е.) і м. Ольвія (IV-III ст.ст. до н.е.), становлять культурно-історичну цінність і не підлягають вивозу за межі України.

Слідчими Управлінням СБУ в Одеській області стосовно контрабандиста порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.
Прес-центр СБ України

Источник: http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article;jsessionid=8C3EA0C748DE4657BEC62C7D789DFDA2?art_id=106966&cat_id=39574
____________________(Подпись)____________________
Изображение с сайта Gekkony.com.ua Изображение с сайта Gekkony.com.ua
Тему в закладки          
Вверх
Сейчас смотрят эту тему...
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvError: Incorrect password!bigmir)net TOP 100